Music

Na mój repertuar muzyczny składają się dwa nurty: "Freestyle", czyli elektryzyjący klubowy show, w którym tańczę z instrumentem i porywam publiczność na parkiet oraz "Pop Symphonies" - połączenie klasyki z nowoczesnością w ramach przebojów muzyki pop, które wykonuję z podkładem orkiestry symfonicznej.

"Freestyle"

To projekt dotyczący w głównej bierze imprez klubowych i dyskotekowych, podczas których występuję u boku DJa. Jest to innymi słowy improwizacja, którą wykonują "ze słuchu", kierowana wyobraźnią muzyczną. Podczas tego rodzaju wstępów zawsze staram się o bliski kontakt z publicznością, wchodząc w tłum, tańcząc i bawiąc się z innymi na parkiecie, jednocześnie nie przerywając gry.

"Pop Symphonies"

To unikalny projekt muzyczny, w ramach którego usłyszą Państwo znane i powszechnie lubiane przeboje muzyki rozrywkowej w aranżacji na skrzypce elektryczne i orkiestrę symfoniczną. Są tą przeboje zarówno współczesne, tj. Michaela Jacksona, Madonny, Seal, Coldplay czy Beyonce, jak i nieco starcze, np. Bee Gees, dzięki czemu trafiają do serc szerokiej publiczności. "PopSymphonies" to zatem swego rodzaju połączenie klasyki z nowoczesnością, idealne do oprawy różnego rodzaju przyjęć, bankietów, gal czy pokazów.

Demo:

Club Freestyle

Pop Symphonies